Utworzono dnia 09.12.2021

"6 grudnia – jak dobrze wiecie,
Święty Mikołaj chodzi po świecie.
Dźwiga swój worek niezmordowanie
i każde dziecko prezent dostanie.
A kiedy rozda już prezenty,
wraca do nieba uśmiechnięty"

6 grudnia nasze Bławatki  odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Już od samego rana dzieci pięknie wystrojone z podekscytowaniem nasłuchiwały charakterystycznego dźwięku dzwoneczka, zwiastującego przyjście długo wyczekiwanego gościa. Święty Mikołaj dotarł na czas. Swoje wejście rozpoczął niezawodnym Ho, Ho, Ho!. Miał czerwony strój, długą, białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty. Spotkanie przebiegało w bardzo radosnej i przyjaznej atmosferze. Przedszkolaki zaśpiewały Mikołajowi piosenkę, w zamian Mikołaj obdarował wszystkie dzieci prezentami, otrzymaliśmy również nowe zabawki do zabawy w sali. Na twarzach dzieci malowała się wielka radość i przejęcie, a także nadzieja na kolejne spotkanie. Święty Mikołaju bardzo dziękujemy za odwiedziny i do zobaczenia za rok!

Utworzono dnia 09.12.2021, 22:12