Bal karnawałowy w Zajączkach

Utworzono dnia 30.01.2024
Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka – w takiej atmosferze bawiły się dzieci 26 stycznia podczas balu karnawałowego. Przedszkolaki z dumą prezentowały bajeczne stroje. Z wielką ochotą uczestniczyły  w tańcach i zabawach prowadzonych przez Panie animatorki. Na twarzach wszystkich malował się uśmiech, który nie znikał mimo chwilowego zmęczenia. Na koniec wszystkie dzieci otrzymały paczki ze słodyczami. Bal był okazją do zintegrowania dzieci i pozostawił wiele niesamowitych wrażeń. Dziękujemy dzieciom i rodzicom za zaangażowanie w przygotowanie pięknych strojów oraz ciasta i słodkiego poczęstunku.

Bal karnawałowy w Zajączkach

Utworzono dnia 30.01.2024, 19:35