Grupa Stokrotki

Grupa
Stokrotki

Stokrotki – to grupa pięciolatków, wśród których jest 10 dziewczynek i 9 chłopców. Dzieci chętnie uczęszczają do przedszkola, są pogodne, otwarte, ciekawe i aktywne podczas zabaw jak i zajęć. Wychowankowie nasi bardzo lubią różnego rodzaju gry i zabawy ruchowe organizowane w sali przedszkolnej jak i na placu zabaw. Wspólnie, chętnie uczą się zasad zgodnego współżycia w grupie. Starają się być samodzielne i koleżeńskie. Z chęcią uczą się nowych wierszyków, piosenek i rymowanek. Bardzo też lubią zabawy ruchowe, dydaktyczne i tematyczne w kącikach zainteresowań. Każdy dzień wypełniony jest radosną zabawą, zajęciami edukacyjnymi, dodatkowymi oraz spacerami, dzięki czemu uśmiech nie znika z dziecięcych twarzy.

Edukacja łączy się z zabawą, przez co dzieci zdobywają nowe wiadomości i umiejętności. W czasie spędzonym w przedszkolu poszerzają wiedzę, rozwijają swoje umiejętności. Przed nimi bowiem ważne wyzwanie wkroczenie w świat liter i liczb. Pomocne w tym zakresie jest wykonywanie zadań w kartach pracy. Z uśmiechem na twarzach i wiarą we własne możliwości z łatwością sprostają wszelakim wyzwaniom, a pobyt w przedszkolu będzie dla nich czasem przyjemności i wszechstronnego rozwoju.

Powodzenia w nowym roku szkolnym!

Pani Ewa i Pani Ania.

Rok szkolny: 2023-2024