11 Listopada 2021 - Święto Niepodległości

Utworzono dnia 11.11.2021

Z okazji Święta Niepodległości dzieci z naszego przedszkola dumnie obchodziły narodowe święto, recytując wiersze patriotyczne opowiadające o historii Polski, ale także te tłumaczące sens współczesnej polskości oraz namawiające do dostrzegania piękna ojczyzny. Dzieci w grupach również śpiewały piosenki, zatańczyły taniec z flagami oraz dumnie odśpiewały hymn narodowy. Dzieci utrwalając znajomość polskich symboli oraz wykonały piękne kokardy narodowe, flagi oraz ,,Orły Białe”. Zajęcia o tematyce patriotycznej miały na celu kształtowanie miłości i przywiązania do ojczyzny, do wolnego kraju jego kultury i tradycji. Dzięki temu dzieci utrwaliły znajomość symboli narodowych naszego państwa oraz poznały wydarzenia związane z odzyskaniem niepodległości przez Polskę.

11 Listopada 2021 - Święto Niepodległości

Utworzono dnia 11.11.2021, 22:59