GÓRA GROSZA

Utworzono dnia 06.06.2021

W  dniach  26 pażdziernika do 31 maja 2021r. odbyła  się w  naszym przedszkolu wielka zbiórka pieniędzy w ramach  ogólnopolskiej  akcji  „Góra  Grosza”. Jest  to  akcja o charakterze dobroczynnym, a jej głównym celem  jest zebranie  środków  na  pomoc dzieciom,  które  z  różnych  przyczyn nie mogą  wychowywać  się we własnym domu rodzinnym. Rodzice  wraz z dziećmi z naszego przedszkola nie pozostali obojętni na krzywdę drugiej osoby i  chętnie  się  do  tej  akcji  przyłączyli. W  ten sposób  wsparli Towarzystwo  Nasz  Dom, a  tym samym pomogli  swoim dzieciom w całej Polsce, które nie mają możliwości szczęścia dorastać wśród najbliższych. Towarzystwo to  udziela  wsparcia  dzieciom z zawodowych rodzin zastępczych, rodzinnych domów dziecka i innych placówek  opiekuńczo - wychowawczych. Po  zakończeniu  akcji przyszła  pora na  podliczenie  wszystkich  pieniędzy. Ogólnie  zebrano 258,51zł. Zebrane pieniądze zostały przesłane na adres wskazany przez organizatora.

Udział w akcji pomógł uzmysłowić naszym przedszkolakom, że oddając chociażby jeden grosz, można zrealizować wielkie  przedsięwzięcia  na  rzecz  dzieci w trudnej sytuacji życiowej.

Dziękujemy wszystkim osobom zaangażowanym w akcję  „Góra  Grosza”.

GÓRA GROSZA

Utworzono dnia 06.06.2021, 20:24