Odwiedziny Misia w Przedszkolu

Utworzono dnia 13.06.2021

Drodzy Rodzice i Dzieci,

W miesiącu czerwcu gościliśmy Misia, który z radością przyszedł pogratulować dzieciom ochoczej nauki języka angielskiego oraz hiszpańskiego podczas zajęć w przedszkolu. Dzieci wspaniale radzą sobie podczas zajęć z języka angielskiego, podczas których przyswajają słownictwo, wyrażenia  oraz śpiewają piosenki w języku hiszpańskim. Wiedzę tą zdobywają w ramach realizacji projektu MOJA ANGIELSKO - HISZPAŃSKA PRZYGODA, którego jednym z celów jest rozbudzenie zaciekawienia językiem angielskim i hiszpańskim wśród dzieci w wieku przedszkolnym. Misio śpiewał , tańczył razem z dziećmi, zachęcając je  do dalszej nauki języków obcych. Życzymy powodzenia i udanych wakacji.

Odwiedziny Misia w Przedszkolu

Utworzono dnia 13.06.2021, 22:20