Wielki Plebiscyt Edukacyjny 2021

Utworzono dnia 28.10.2021

Z przyjemnością informujemy, że Nasze przedszkole zostało zgłoszone przez rodziców dzieci do nagrody Przedszkole Roku w akcji Nauczyciel i Przedszkole na Medal - największym plebiscycie edukacyjnym w Polsce, który w województwie lubelskim jest prowadzony przez "Kuriera Lubelskiego". Ruszyło już głosowanie na Nauczyciela na Medal oraz  Przedszkole Roku. Cieszymy się, że zgłoszono nasze przedszkole oraz dwie nauczycielki z naszego przedszkola Panią Ewę Mitrus i Alicję Matej. W plebiscycie można głosować wysyłając wiadomość SMS, oraz oddając głosy na stronie w internecie. Dziękujemy za nominację oraz liczymy na głosy i... zwycięstwo :).

Aktualne wyniki i wszystkie informacje o akcji można znaleźć na www.kurierlubelski.pl/nauczyciel