Zajęcia dodatkowe

• Język angielski – bezpłatne zajęcia odbywają się 2 razy w tygodniu w każdej grupie dzieci. Naukę w formie zabawy prowadzi wykwalifikowana nauczycielka języka angielskiego. Wszystkie dzieci chętnie uczestniczą w zajęciach.

• Religia - w grupie dzieci 5- letnich odbywają się 2 razy w tygodniu po 30min. Zajęcia są bezpłatne, uczestniczą dzieci chętne.

• Gabinet logopedyczny – W placówce organizowane są zajęcia logopedyczne, u których stwierdzono zaburzenia komunikacji językowej. Terapia logopedyczna obejmuje: usuwanie zakłóceń i zaburzeń komunikacji, pomoc w przezwyciężaniu trudności związanych z mówieniem i rozumieniem mowy, stymulowanie procesu nabywania kompetencji i sprawności warunkujących prawidłowy przebieg komunikacji językowych oraz prowadzenie ćwiczeń kształtujących prawidłową mowę. Zajęcia są bezpłatne odbywają się 1 raz w tygodniu.

• Gabinet psychologiczny – W placówce organizowane są zajęcia psychologiczne z dziećmi. Gabinet psychologiczny zapewnia porady dla rodziców w zakresie zaburzeń emocjonalnych dzieci.