Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Przedszkole Publiczne Nr 2 w Łęcznej
Przedszkole Publiczne Nr 2 w Łęcznej

Grupa Biedronki

Grupa
Biedronki

Witają Was Maluszki. Biedronki to najmłodsza grupa przedszkolna. W przeważającej większości są to dzieci 3 - letnie , ale do grupy uczęszczają też 2.5 - latki , które starają się dotrzymać kroku starszym kolegom. Lubimy biegać , skakać , tańczyć ale też chętnie uczestniczymy w zajęciach. Biedronki są bardzo grzeczne , miłe i uśmiechnięte. Dużo spacerują i starają się poznać otaczający ich świat przyrody. Pomagają sobie nawzajem podczas codziennych czynności w sali, szatni i łazience. Chętnie malują farbami , lepią z plasteliny, słuchają muzyki i bawią się wspólnie . Uczymy się dbać o czystość i porządek w naszej sali. Po obiedzie odpoczywamy słuchając bajek i kołysanek. Bardzo się staramy być prawdziwymi przedszkolakami. Najważniejsze jest by każdy dzień był radosny i bezpieczny.

AKTUALNOŚCI:

Dzień Mamy i Taty

Utworzono dnia 25.05.2021

GALERIE:

Zajecia i zabawy w grupie Biedronki

Zabawa jest dobra na wszystko

Ruch to zdrowie każda Biedronka Ci to powie