Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki Przedszkole Publiczne Nr 2 w Łęcznej
Przedszkole Publiczne Nr 2 w Łęcznej

Szanowni Państwo,

W roku szkolnym 2020/2021 roku przy naszym przedszkolu działa Rada Rodziców w składzie:

Przewodniczący - Pani Justyna Drabik

Skarbnik - Pani Marcelina Karkowska

Sekretarz - Pani Agnieszka Olejnik

Komisja Rewizyjna - Pani Katarzyna Jaworowska, Pani Julia Gibka

Zadaniem i celem Rady Rodziców jest jak najlepsze reprezentowanie interesów dzieci uczęszczających do naszego przedszkola, a co za tym idzie ścisła współpraca z dyrekcją i nauczycielami. Wspieramy przedszkole naszą obecnością i zaangażowaniem w różnego rodzaju akcje jak również finansowo.

Rada Rodziców ustaliła wpłatę na Radę Rodziców w roku szkolnym 2020/2021 jednorazowo 50zł, za drugie i kolejne dziecko 25zł

Prosi o wpłacanie pieniędzy bezpośrednio na konto w Banku nr:

Rada Rodziców Przedszkole nr 2 w Łęcznej ul.Staszica19
21-010 Łęczna
79 8741 0004 0040 1722 2000 0010

W opisie prosimy podać imię i nazwisko dziecka, grupa.

Z góry dziękujemy za dokonane wpłaty. Zachęcamy Państwa do współpracy z nami na rzecz przedszkola – jesteśmy otwarci na każdą Państwa inicjatywę i sugestie.