Grupa Bławatki

Grupa

Bławatki

Hej! To my „Bławatki”. Jesteśmy już pięciolatkami, niesłychanie energicznymi, towarzyskimi i chętnymi do współpracy. W grupie jest nas dziewiętnaścioro uśmiechniętych i ciekawych przygód dzieci. Wszyscy znamy się dobrze, razem chętnie się bawimy. Jesteśmy ciekawi świata, uważnie słuchamy opowiadań i czerpiemy wzorce zachowań z literatury dla dzieci. Przy współudziale naszych pań, a także pod wpływem bajek i opowiadań będziemy rozwijać empatie, współczucie i potrzebę pomocy innym. Poznajemy najbliższą okolicę. Lubimy malować, rysować i śpiewać. Podczas zajęć i zabaw rozwijamy swoje umiejętności i zdolności. Chętnie podejmujemy aktywność ruchową, zarówno w sali przedszkolnej jak i na świeżym powietrzu.  Na placu zabaw bez trudu wspinamy się po drabinkach, bujamy na huśtawce, kręcimy na karuzeli, pokonujemy wszelkie przeszkody i dużo biegamy.  Lubimy też pochwały i słowa uznania.

Rok szkolny: 2023-2024

Archiwum: