Alpaki w przedszkolu

Utworzono dnia 10.04.2024

W czasie spotkania z alpakami, dzieciom została przekazana wiedza na temat tych przesympatycznych zwierząt. U przedszkolaków została rozwinięta sfera emocjonalna, zbudowana pewność siebie, odpowiedzialność i empatia. Przebywanie w otoczeniu alpak niesie ze sobą same korzyści i było niesamowitą atrakcją dla wszystkich dzieci.

Alpaki to zwierzęta o łagodnym charakterze. Świetnie czują się w towarzystwie ludzi, a przede wszystkim dzieci. Są zwierzętami udomowionymi i bardzo przyjaźnie nastawionymi do otoczenia. Mają hipoalergiczną sierść, dzięki czemu w zabawie z nimi mogą uczestniczyć również najmłodsi, którzy mają skłonności do alergii. Radości dzieci w tym dniu nie było końca.

Dziękujemy serdecznie za wspaniałą atrakcję!

Alpaki w przedszkolu

Utworzono dnia 10.04.2024, 23:52