Deklaracja o kontynuacji wychowania przedszkolnego

Utworzono dnia 26.01.2024

Szanowni Państwo!

Zgodnie z obowiązującymi przepisami dotyczącymi rekrutacji do przedszkoli na rok szkolny 2024/2025 - dzieci uczęszczające aktualnie do przedszkola nie przystępują do niej, dzieci te mają zapewnione miejsce w przedszkolu od 01.09.2024r. po złożeniu deklaracji potwierdzającej kontynuowanie wychowania przedszkolnego w Przedszkolu Publicznym nr 2 w Łęcznej.

Deklaracja o kontynuacji wychowania przedszkolnego jest dostępna na grupach u wychowawczyń lub do pobrania ze strony internetowej – załącznik od 29.01.2024r. (poniedziałek).

Deklarację należy złożyć w przedszkolu do 21.02.2024r. (środa).

Brak deklaracji we wskazanym ustawowo terminie spowoduje, że będą dzieci podlegały rekrutacji na zasadach ustawowych.

ZAŁĄCZNIKI: