Dzień Kobiet w przedszkolu

Utworzono dnia 08.03.2024

"Dla Was dziś kwiaty i uśmiechy.
pierwszy promień bliskiej wiosny.
Dzień bez kłopotów i bez trosk.
Dużo radości.
Dla Mamy, Pani, dla Dziewczynek,
W domu, w przedszkolu, na wycieczce.
Każdego dnia dobry uczynek -
To jest od chłopców upominek"

Zbigniew Jeżyna

8 marca to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe.W tym szczególnym dniu mali dżentelmeni składali życzenia dziewczynkom oraz Paniom. Chłopcy  śpiewali „100 lat” i wręczyli drobne upominki przygotowane przez rodziców. Chłopcy ze starszych grup z pomocą pań przygotowali część artystyczną dla wszystkich dziewczynek oraz wszystkich pracowników przedszkola. Były wiersze, piosenki i taniec. W uroczystości wzięła również udział absolwentka naszego przedszkola Justyna Rawska, uczestniczka „The Voice Kids". Święto Kobiet, które corocznie obchodzimy w naszym przedszkolu, to doskonały sposób do kształtowania u dzieci pamiętania o ważnych datach i obdarowywania miłymi gestami i upominkami swoich najbliższych.Ten dzień był wyjątkowy zarówno dla dziewczynek, jak i dla chłopców.

Wszystkie kobietki, te małe i duże dziękują chłopcom za piękne życzenia.

Dzień Kobiet w przedszkolu

Utworzono dnia 08.03.2024, 21:24