Dzień piżamy

Utworzono dnia 11.01.2024

Dzień Piżamy - włączamy się w akcję charytatywną fundacji "Gdy Liczy się Czas". Dzisiaj wszystkie przedszkolaki przyszły do przedszkola wyposażone w piżamki ,kocyki i poduszki. Chcieliśmy w ten sposób zwrócić uwagę dzieci na ich chorujących rówieśników leżących przez długie miesiące na oddziałach onkologicznych. Dla nich piżama jest strojem codziennym. Dzisiejszy dzień upłynął nam na rozmowach na temat zdrowia. Dzieci odniosły się do swoich doświadczeń w czasie choroby. Nie zabrakło też zabaw przy muzyce,  konkursów, prezentacji piżam i ich projektowania. Najważniejsze jednak było przesłanie wsparcia i empatii dla dzieci chorych. Dziękujemy rodzicom za przygotowanie dzieci do zajęć. Zachęcamy też do udziału w zbiórce "5 złotówka dla dziecka  zdrówka". Zebrane fundusze zostaną przekazane na konto fundacji "Gdy Liczy się Czas."

Dzień piżamy

Utworzono dnia 11.01.2024, 00:27