Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka

Utworzono dnia 22.01.2024

Dnia 18 stycznia nasze przedszkole świętowało Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka. W tym szczególnym dniu dzieci ubrane były w kolory żółty i czerwony, tak jak postać naszego solenizanta – Kubusia. Dzieci przyniosły do przedszkola maskotki przedstawiające postacie z bajki, książki, puzzle. Tego dnia „Stokrotki” zaprezentowały wiersze o Kubusiu Puchatku. Zaproszona do przedszkola Pani Ola z Biblioteki Miejskiej w Łęcznej przeczytała wszystkim przedszkolakom jedną z przygód Kubusia Puchatka. Była również zabawa przy jednej z piosenek o przyjaźni.

Mamy nadzieję, że urodziny Misia o małym rozumku wszyscy będziemy wspominać z uśmiechem na twarzy i z niecierpliwością oczekiwać kolejnych w przyszłym roku.

Międzynarodowy Dzień Kubusia Puchatka

Utworzono dnia 22.01.2024, 22:01