Obchody Dnia Świadomości Autyzmu

Utworzono dnia 06.04.2024

04.04.2024 to dzień, w którym mieszkańcy Powiatu Łęczyńskiego w tym także przedszkolaki z grupy Bławatki uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Świadomości Autyzmu. Atrakcji było wiele i przedszkolaki wzięły udział w różnego rodzaju warsztatach i zabawach tj.zabawy taneczne, malowanie twarzy, kolorowe tatuaże, mini warsztaty sensoryczne, degustacja potraw i zabawy z psem przewodnikiem. Na scenie występowały zespoły ze szkół i przedszkoli oraz nasze śliczne Bławatki: Zosia Żak, Pola Woszczewska, Ala Rawska i Martynka Siegieda z piosenką "Maszeruje Wiosna" . Podczas festynu prezentowano wystawę pokonkursową prac plastycznych pt. "W moich marzeniach", gdzie pierwszą nagrodę otrzymała  Martynka Siegieda, a wyróżnienie Hania Wawrzyńczuk. Gratulujemy.

Obchody Dnia Świadomości Autyzmu

Utworzono dnia 05.04.2024, 00:17