Rekrutacja uzupełniająca

Utworzono dnia 18.04.2024

Dyrektor Przedszkola Publicznego nr 2 ogłasza rekrutację uzupełniającą dla dzieci w wieku 2,5-5 lat.

Po przeprowadzeniu rekrutacji właściwej w naszym przedszkolu, jest 11 wolnych miejsc.

Rekrutacja uzupełniająca odbywa się na tych samych zasadach co rekrutacja właściwa (tzn. pod uwagę brane są te same kryteria co w rekrutacji właściwej).

Terminarz rekrutacji uzupełniającej:

1. 22 – 26 kwietnia 2024r. – przyjmowanie wniosków o przyjęcie dziecka do przedszkola

2. 13 maja 2024r.  – ogłoszenie wyników naboru. Lista dzieci zakwalifikowanych wywieszona będzie do wiadomości publicznej

3. 17 maja 2024r. – potwierdzanie woli przyjęcia dziecka do przedszkola

4. 22 maja 2024 r.  - ogłoszenie list dzieci przyjętych i nieprzyjętych w rekrutacji uzupełniającej.