"Stokrotki" goszczą swoich rodziców w przedszkolu

Utworzono dnia 08.01.2024

5 stycznia 2024 roku dzieci z grupy „Stokrotek” gościły w przedszkolu swoich rodziców. Celem wizyty było przygotowane przez dzieci przedstawienie pt. „Powitanie Zimy”.

Dzieci tańczyły przy piosence „Pani Zima”, recytowały wiersze i aktywnie słuchały muzyki poważnej Antonio Vivaldiego „Zima”. Piękna dekoracja dodała uroku całemu przedstawieniu. Rodzice mieli za zadanie rozwiązywanie zagadek o atrybutach zimy. Frekwencja na uroczystości była stu procentowa. Każdy chciał obejrzeć swoje pociechy roli aktorów. Spotkanie odbyło się w miłej i serdecznej atmosferze, nie obyło się też bez słodyczy za piękny występ.

Dziękujemy serdecznie rodzicom za przybycie i pomoc w przygotowaniu dzieci do części artystycznej.

"Stokrotki" goszczą swoich rodziców w przedszkolu

Utworzono dnia 08.01.2024, 21:19