Teatrzyk obrazkowy Kamishibai–skrzynka pełna niespodzianek

Utworzono dnia 18.01.2024

W ramach realizacji Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa w dniu 16 stycznia nasze Przedszkole odwiedziła Pani Basia z Miejsko – Gminnej biblioteki im. Z. Herberta w  Łęcznej. Pani Basia za pomocą teatrzyku obrazkowego Kamishibai zaprezentowała bajkę pt.,,Złotowłosa i i trzy misie”. Było to niezwykle oryginalne połączenie książki ilustrowanej z teatrem. Dzieci z ogromnym zainteresowaniem śledziły losy bohaterów. Po prezentacji treści w Kamishibai, odbyła się rozmowa z dziećmi na temat wysłuchanej bajki, później dzieci  kolorowały ilustracje związane z jej treścią.Z niecierpliwością czekamy już na kolejne bajki.

Teatrzyk obrazkowy Kamishibai–skrzynka pełna niespodzianek

Utworzono dnia 18.01.2024, 00:47