Witajcie w naszym przedszkolu - Dzień otwarty

Utworzono dnia 29.02.2024

28 lutego 2024 roku  w naszym przedszkolu odbył się Dzień Otwarty. Do przedszkola  przybyły dzieci wraz z rodzicami, które od 1 września będą prawdziwymi przedszkolakami. Dla miłych gości przewidziano wiele atrakcji. Dzieci wraz z rodzicami miały możliwość zwiedzenia przedszkola, uczestnictwa w zabawach muzyczno – ruchowych, sensorycznych, przyrodniczych, plastycznych, zabawach w  języku angielskim i hiszpańskim oraz zabawach z wykorzystaniem tablicy interaktywnej. Przyszli wychowankowie chętnie włączali się do zorganizowanych zajęć. Dzień otwarty pozwolił także przedstawić nasze przedszkole jako środowisko przyjazne dziecku, otwarte na jego potrzeby oraz wychodzące naprzeciw oczekiwaniom rodziców.  Było wiele radości i śmiechu a na zakończenie słodka niespodzianka. Było nam bardzo miło gościć przybyłych rodziców i dzieci. Mamy nadzieję, że wizyta i wspomnienia wesołych zabaw pozostaną na długo w ich pamięci.

Witajcie w naszym przedszkolu - Dzień otwarty

Utworzono dnia 29.02.2024, 01:18